Dinlence

Otel denince aklımıza binalar bütünü mü geliyor ? Gelmesin. Size kendinizi tam anlamıyla tatilde hissettirecek çok güzel bir bahçemiz var !

Açıkcası Kapadokya'da oteller bütününe baktığımız zaman çoğu hotel geniş alana sahip. Kapadokya'daki oteller şehir otellerinden farklı olarak değerlendirilir ve kategorilendirilir. Daha önceden şehir oteli tecrübeniz varsa ve Kapadokya'da ilk defa konaklayacaksanız buradaki otelleri gördüğünüz zaman şaşırmanız çok normaldir. Kendinizi bir depoya yada bir eve girmiş gibi hissedebilirsiniz. Aslında işin püf noktası da burası. Kültürü, yaşantıyı anlamanız için turizm bu şekilde evriliyor.

Birçok otelin geniş alanı olmasından dolayı da yeşil alanların değerlendirilme oranı yüksek. Biz de bunu görmezden gelmeyerek otelimizi resmen yeşillerin arasına inşa ettik ve bu şekilde geliştirdik. Fotoğraflardan rahatlıkla görebileceğiniz gibi geldiğinizde de rahat nefes almanızı sağlayacak kocaman bir alanımız olduğunu göreceksiniz.

İş yoğunluğundan, stresten, kovalamacadan, şehir gürültüsünden kaçıp geldiğiniz yerde sakinliği aramak elbette en doğal hakkınız. Sonuçta tatilin anlamı da genel olarak budur. Biz Yıldız Hotel olarak bu arayışınızı size Kapadokya şartlarında verebiliyoruz. 2000 metre2' ye kurulmuş geniş, ferah ve meyve ağaçlarının, üzüm asmalarının dört bir yanını sardığı bu güzel bahçede keyifli dakikalar geçirebilir, huzurun ve tatilin keyfini sevdiklerinizle çıkarabilirsiniz. Biz bu bahçe'ye saklı bahçe diyoruz. Çünkü otelin dışından görmek pek mümkün değil. Otelimize gelen misafirlerimizin çoğundan bahçe'mizi dışarıdan göremediklerini fakat çok beğendiklerini duyduğumuzda biz de en az onlar kadar mutlu oluyoruz. Sizleri en iyi şekilde ağırlamak ve otelimizin sürprizlere açık olduğunu bilmek bize heyecan veriyor. Bu heyecanımız günden güne işimizi geliştirmemizi sağlıyor.

Fotoğraflara göz atın.